Працівникам підприємства електротранспорту Луцька боргують 3,2 млн гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Працівникам підприємства електротранспорту Луцька боргують 3,2 млн гривень

Підприємство не має грошей через відсутність перевезень.

Фото ЛПЕ.

Працівникам підприємства електротранспорту Луцька боргують 3,2 млн гривень

Директор комунального підприємства Володимир Пуц повідомив, що йдеться про частину зарплатні за березень і квітень

За березень працівникам КП «Луцьке підприємство електротранспорту» заборгували 800 тисяч гривень, а за квітень 2 млн 400 тисяч. Про це повідомив «Газеті Волинь» директор КП Володимир Пуц.

Учора, 13 травня, водії ЛПЕ поширили у фейсбуку звернення до лучан та влади з попередженням, що не вийдуть на маршрути по завершенні карантину, якщо не отримають повної зарплатні.

«Це незначна сума, оскільки місячний фонд оплати праці у нас становить 5 млн гривень», – сказав Володимир Пуц.

«Це незначна сума, оскільки місячний фонд оплати праці у нас становить 5 млн гривень», – сказав Володимир Пуц. Він повідомив, що з 97 водіїв 25 отримали повну заробітну плату. Решті не виплатили від 800 гривень до 6 тисяч. Пуц пояснює проблему тим, що  підприємство не працює через карантин і зовсім не має доходів від перевезень: «У фонді зарплати прибуток від пасажирських перевезень становить приблизно половину».

За його словами, виходом із проблеми є дозвіл головного санітарного лікаря на відновлення роботи громадського транспорту.