У Луцькому зоопарку буде рибний день - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
У Луцькому зоопарку буде рибний день

В Управлінні сподіваються, що подібні ініціативи допоможуть працівникам зоопарку полегшити утримання мешканців звіринця.

Фото Волинський рибоохоронний патруль.

У Луцькому зоопарку буде рибний день

Волинський рибоохоронний патруль передав звіринцю 39 кг улову браконьєрів

Державні інспектори приверли на корм тваринам 39 кг свіжоморожених водних біоресурсів. Вони віддали рибу, вилучену з безгосподарських сіток на водних об’єктах Волинської області.

Волинський рибоохоронний патруль вже не вперше проводить таку акцію.

« Комісією приймається рішення щодо безоплатної передачі риби на корм тваринам у вигляді благодійної допомоги. У даному випадку риба передається комунальному підприємству Луцький зоопарк», - повідомили в Управлінні Держрибагентства у Волинській області.

Волинський рибоохоронний патруль вже не вперше проводить таку акцію. У жовтні 2019 року у зоопарк було передано 52 кг водних біоресурсів.

Довідково: За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Порушення згідно порядку збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з можливою конфіскацією.