З початку року псевдобанкіри обдурили майже пів сотні волинян - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
З початку року псевдобанкіри обдурили майже пів сотні волинян

Будьте пильними!

Фото rivnenews.com.ua

З початку року псевдобанкіри обдурили майже пів сотні волинян

Головна мета зловмисників – змусити співрозмовника назвати конфіденційну інформацію карткового рахунку і зняти звідти кошти

З початку року поліція Волині зафіксувала 46 фактів шахрайств, коли невідомі телефонували громадянам, представлялись працівниками банків і обманним способом видурювали в людей гроші. Про це повідомив начальник управління карного розшуку ГУНП у Волинській області Руслан Гамольчук.

За його словами, здебільшого, потерпілі самі диктують зловмисникам дані, необхідні для доступу до їхніх карток, адже думають, що спілкуються з представниками служби безпеки банку. Аферисти, телефонуючи на мобільний, представляються працівниками фінансової установи, залякують людей, що їхня картка заблокована, з неї намагаються зняти кошти невідомі, або ж повідомляють, що на «електронний гаманець» надійшов платіж,  і для того, щоб зарахувати гроші, потрібні персональні дані картки. Головна мета зловмисників – змусити співрозмовника назвати конфіденційну інформацію карткового рахунку і  зняти звідти кошти.

Правоохоронці радять: аби не потрапити «на гачок» злочинців, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані платіжних карток, адже працівники фінустанов не проводять ніяких операцій у телефонному режимі.

Правоохоронці радять: аби не потрапити «на гачок» злочинців, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані платіжних карток, адже працівники фінустанов не проводять ніяких операцій у телефонному режимі. Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном «банківський працівник» – передзвоніть до банку за номером, вказаним на платіжній картці та на офіційному сайті установи і уточніть деталі.

Будьте пильними та не піддавайтесь на хитрощі шахраїв!