Половину керівників українських митниць звільнили. Серед них – і керівник Поліської, що охоплює частину Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Половину керівників українських митниць звільнили. Серед них – і керівник Поліської, що охоплює частину Волині

Комплексний аудит Держмитслужби ще триває.

Фото mof.gov.ua.

Половину керівників українських митниць звільнили. Серед них – і керівник Поліської, що охоплює частину Волині

Посадовців позбавили роботи унаслідок аудиту

Половину керівників українських митниць звільнили під час засідання колегії Державної митної служби. Про це повідомляє Міністерство фінансів 15 травня.

«На засіданні колегії Держмитслужби було звільнено 50% керівників митниць», – йдеться у повідомленні.

«Схем на митниці не буде. Очевидно, ви мене не почули з першого разу», – наголосив Сергій Марченко, міністр фінансів. 

Зазначається, що 15 травня на засіданні колегії Державної митної служби за участю міністра фінансів Сергія Марченка та виконуючого обов’язки голови Держмитслужби Ігоря Муратова було прийнято рішення про припинення виконання обов’язків керівників Закарпатської, Енергетичної, Азовської, Подільської, Поліської, Північної, Слобожанської, Буковинської митниць.

Також, керівнику Одеської митниці було вручено попередження про наступне звільнення. «Схем на митниці не буде. Очевидно, ви мене не почули з першого разу», – наголосив Сергій Марченко, міністр фінансів. 

За словами міністра фінансів, впродовж останніх двох тижнів проводився ґрунтовний аналіз роботи кожної митниці. Комплексний аудит Держмитслужби ще триває. Він додав, що за результатами показників діяльності низки митниць уже можна робити висновки про неефективність їх роботи, наслідком чого є кадрові рішення.

Міністр звернувся до присутніх керівників митниць і заявив, що тримає під особистим контролем реалізацію реформи митниці.

Поліська митниця Держмитслужби є правонаступницею Рівненської митниці ДФС та запрацювала 8 грудня 2019 року. Зона діяльності митниці охоплює кілька областей: Рівненська область, місто Луцьк, Луцький, Ківерцівський, Горохівський, Рожищенський, Любешівський, Маневицький, Камінь-Каширський райони Волинської області, міста Нетішин, Славута, Шепетівка, Славутський, Шепетівський, Полонський, Ізяславський, Білогірський райони Хмельницької області.