Будуть протести? Опоблоківець Василь Бакун керуватиме Локачинським районом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
Будуть протести? Опоблоківець Василь Бакун керуватиме Локачинським районом

У нового очільника буде опозиція.

Фото Локачинська РДА.

Будуть протести? Опоблоківець Василь Бакун керуватиме Локачинським районом

Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення Василя Бакуна головою Локачинської РДА

Глава держави звільнив Віктора Дудечка з посади голови Локачинської РДА Волинської області у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України. Новим очільником став ексрегіонал, нинішній  лідер районної організації «Опозиційного блоку» Василь Бакун. Відповідний розпорядження розміщене на сайті Президента України. 

Новим очільником став екс регіонал, нинішній  лідер районної організації «Опозиційного блоку» Василь Бакун.

Ще в лютому Локачинська Спілка ветеранів російсько-української війни та Локачинська районна організація ВО «Свобода» провели у райцентрі народне віче проти реваншу «регіоналів», що проявляється у можливому призначенні Василь Бакуна на посаду керівника райдержадміністрації.  

З декларації новопризначеного посадовця відомо, що Василь Іванович Бакун - пенсіонер. Разом із дружиною є власниками будинку та земельних ділянок у селі Старий Загорів. Отримав у 2019 році 57 604 гривні пенсії, а його дружина – 66 422 гривні зарплати у відділі освіти, молоді та спорту Локачинської райдержадміністрації. Банківських та готівкових заощаджень родина не задекларувала.