Бундесліга повернулася: дортмундська «Боруссія» розтрощила «Шальке» (Відео)

Навіть "рукостискання" тепер не ті...

Фото REUTERS

Запасні гравці споглядали за подіями на полі в масках

У суботу, 16 травня, відбулися перші матчі чемпіонату Німеччини з футболу після паузи, яка почалася в березні через пандемію коронавірусу, інформує УНІАН.

Головною подією дня стало Рурське дербі, в якому дортмундська «Боруссія» приймала «Шальке» і святкувала перемогу з рахунком 4:0.

Гра проходила без уболівальників, а в маски на стадіоні наділи навіть запасні футболісти. Вже в першому таймі ворота гостей вразили Ерлінг Голанд і Рафаел Геррейро. Відразу після перерви відзначився Торган Азар. Крапку на 63-й хвилині поставив Геррейро, який оформив дубль.

«Боруссія» після 26 турів набрала 54 очки та займає друге місце в турнірній таблиці Бундесліги, відстаючи від «Баварії» на один пункт. У мюнхенців є гра в запасі.

«Боруссія» Д - «Шальке» - 4:0

Голи: Голанд, 28, Геррейро, 45, 63, Азар, 48.

«Боруссія» Д: Бюрки, Піщек, Хуммельс, Аканжи, Хакімі, Дауд (Гетце, 87), Ділейні (Балерді, 68), Геррейро (Шмельцер, 87), Азар, Голанд, Брандт.

«Шальке»: Шуберт, Кенні (Беккер, 87), Тодібо (Матондо, 46), Настасіч, Каліджурі (Міранда, 76), Сане, Маккенні, Ощіпка, Аріта, Раман (Бургшталлер, 46), Сердар (Шепф, 74).