8 апаратів ШВЛ, відремонтованих коштом Фонду Порошенка, передали в лікарні Закарпаття - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
8 апаратів ШВЛ, відремонтованих коштом Фонду Порошенка, передали в лікарні Закарпаття

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «По всій країні ми сьогодні працюємо з лікарнями, намагаючись, поки держава «думає», максимально в міру наших можливостей забезпечити їх найнеобхіднішим».

Фото ЄС.

8 апаратів ШВЛ, відремонтованих коштом Фонду Порошенка, передали в лікарні Закарпаття

Чотири апарати передали у Мукачівську районну лікарню, ще 4 – у Виноградів, Іршаву та Рахів

«Команда «Європейської Солідарності», в тому числі на Закарпатті, не може залишатися осторонь від тих проблем, з якими стикнулося українське суспільство. По всій країні ми сьогодні працюємо з лікарнями, намагаючись, поки держава «думає», максимально в міру наших можливостей забезпечити їх найнеобхіднішим. У лікарні Закарпаття, як і в інших областях, ми поставили захисні костюми та інші засоби індивідуального захисту для того, щоб лікарі могли нас з вами лікувати і не переживати за своє здоров’я. Окремим напрямком нашої роботи є робота з аналізу, чи ті апарати ШВЛ, які сьогодні є в лікарнях, є працюючі. Чи потрібно їх відремонтувати. Виявили на Закарпатті вісім непрацюючих апаратів, відремонтували їх коштом Фонду Порошенка. І вже передали в лікарні», – розповідає народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Загалом Фонд Порошенка профінансував відновлення 35 апаратів ШВЛ для медичних закладів по всій країні. Спільно з компанією РОШЕН закуплені 130 тисяч високоякісних захисних костюмів для медпрацівників з Китаю та Південної Кореї.

«В період пандемії кожен апарат – на вагу золота. Тому що зараз закупити нове обладнання практично неможливо. З районного бюджету обіцяють не раніше червень-липень купити апарат ШВЛ. Ремонт цього апарату нам зараз дуже допоможе. Тому що ми не знаємо, яка буде ситуація з вірусом. Так що замість того щоб чекати на червень-липень, ми маємо відремонтований апарат, який ми зразу веземо в реанімаційне відділення на робоче місце», – розповідає директор КНП Іршавської районної лікарні Сергій Караслай.

Загалом Фонд Порошенка профінансував відновлення 35 апаратів ШВЛ для медичних закладів по всій країні. Спільно з компанією РОШЕН закуплені 130 тисяч високоякісних захисних костюмів для медпрацівників з Китаю та Південної Кореї, а також захисні окуляри, рукавички, маски, комплекти обладнання для реанімацій, які безкоштовно передаються в лікарні. Допомогу вже отримали 129 медичних закладів.

Зазначимо, що народний депутат від «Європейської солідарності» Андрій Парубій кілька разів доставляв допомогу і волинським медикам від Фонду Порошенка. Зокрема, працівники Волинської обласної клінічної лікарні отримали захисні костюми та окуляри, медики Ковельського МТМО - дихальні трубки, аспіраційні катетери, кисневі маски та фільтри, а також засоби індивідуального захисту тощо. 

Джерело: ЄС.