У Володимирі-Волинському трьом лікарям подарували квартири - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
У Володимирі-Волинському трьом лікарям подарували квартири

Житло отримали завідувач акушерського відділення Ірина Ткачук, завідувач відділення амбулаторного гемодіалізу Марія Власюк і завідувач терапевтичного відділення Ігор Халимендик .

Фото Володимир-Волинської міськради.

У Володимирі-Волинському трьом лікарям подарували квартири

Сьогодні, 18 травня 2020 року, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк вручив трьом молодим лікарям комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» ключі від службових квартир

Вручаючи ордери, Петро Данилович  побажав новоселам добра, миру та злагоди у новому помешканні, відзначивши, що й надалі, по можливості, міська рада буде підтримувати такі добрі ініціативи, йдеться на сайті міськради.

Варто також зазначити, що службове житло для медичних працівникі в було придбано у березні-травні 2020 року за кошти  місцевого бюджету.

Власниками двох однокімнатних та однієї двокімнатної квартири загальною площею понад 120 кв.м стали завідувач акушерського відділення Ірина Ткачук, завідувач відділення амбулаторного гемодіалізу Марія Власюк і завідувач терапевтичного відділення Ігор Халимендик . До слова, останній житиме там зі своєю сім’єю.

 

 Варто також зазначити, що службове житло для медичних працівникі в було придбано у березні-травні 2020 року за кошти  місцевого бюджету, які передбаченні Програмою підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 року, затвердженої рішенням міської ради від 20.09.2019 № 34/7 та відповідно до Порядку надання службових жилих приміщень лікарям КП «Володимир-Волинське ТМО», який депутати міської ради затвердили на 37 сесії міської ради у лютому 2020 року.

Джерело: Сайт Володимир-Вролинської міської ради.