Встановлюють осіб, які контактували з хворими на COVID-19 листоношами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Встановлюють осіб, які контактували з хворими на COVID-19 листоношами

Одна із інфікованих співає у церковному хорі і, будучи вже хворою, відвідувала церкву. 

Фото ukurier.gov.ua.

Встановлюють осіб, які контактували з хворими на COVID-19 листоношами

Розслідування проводять на Житомирщині

На Житомирщині наразі встановлюють коло осіб, що контактували із трьома працівницями «Укрпошти», у яких лабораторно підтвердили коронавірус. Про це на брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Вони перебувають на амбулаторному лікуванні, їхній стан задовільний і не потребує стаціонарного лікування. На жаль, є багато контактних осіб, їх зараз визначають і за ними також буде амбулаторне спостереження. У випадку клінічних проявів вони будуть при потребі госпіталізовані на стаціонарне лікування, і, відповідно, проводитиметься ПЛР-діагностика», - зазначив Суслик.

COVID-19 лабораторно підтвердили у трьох працівниць «Укрпошти» у селі Левків Житомирського району. Вони розносили селянам пенсії.

Одна із інфікованих співає у церковному хорі і, будучи вже хворою, відвідувала церкву. COVID-19 лабораторно підтвердили у трьох працівниць «Укрпошти» у селі Левків Житомирського району. Вони розносили селянам пенсії.

Поштове відділення у селі Левків наразі працює в обмеженому доступі.