Ківерцівський поліцейський, жертвуючи собою, рятував погорільців (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Ківерцівський поліцейський, жертвуючи собою, рятував погорільців (Відео)

Пишаємось вчинком Сергія: честь та повага!

Фото: Поліція Волині.

Ківерцівський поліцейський, жертвуючи собою, рятував погорільців (Відео)

39-річний Сергій Воробйов того дня був вихідний, але побачивши пожежу - кинувся рятувати людей і їхнє майно

Кидався у вогонь, обливався водою, заскакував у квартиру, яка палала, питав, де що лежить, щоб винести цілим і неушкодженим… Усе це – про  старшого інспектора-чергового Ківерцівського відділу поліції, майора поліції, 39-річного Сергія Воробйова. Саме він допомагав людям, які стали жертвами пожежі, що трапилась 18 травня в приміщенні колишнього гуртожитку в Рожищах.

Пишаємось вчинком Сергія: честь та повага!
Пишаємось вчинком Сергія: честь та повага!

У першу чергу я організував доставку води з сусідніх будинків, заходив у приміщення та допомагав людям винести цінні речі, одяг, дитячі іграшки.

Сергій того дня перебував на вихідному, удома, в Рожищах, як близько 14-ї години почув характерні звуки, ніби тріскають стіни, одразу вийшов, побачив дим і побіг туди.

«У першу чергу я організував доставку води з сусідніх будинків, заходив у приміщення та допомагав людям винести цінні речі, одяг, дитячі іграшки. Згодом допомагав пожежникам гасити будинок», - розказує Сергій Воробйов.

Того дня пожежу вдалось ліквідувати через кілька годин після займання, ніхто не постраждав. Нині місцева влада вирішує, як допомогти 11 сім’ям, які залишились без даху над головою.

 

Джерело: Поліція Волині