У Луцьку квіти до пам’ятника Великого Кобзаря поклали без голови ОДА, а в Іваничах - зі священниками (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У Луцьку  квіти до  пам’ятника Великого Кобзаря поклали без голови ОДА, а в Іваничах - зі священниками (Фото)

Через карантинні обмеження захід був малолюдним.

Фото: Волинська ОДА.

У Луцьку квіти до пам’ятника Великого Кобзаря поклали без голови ОДА, а в Іваничах - зі священниками (Фото)

Сьогодні річниця перепохованння в Каневі на Чернечій горі поета Тараса Шевченка

Як умру то поховайте мене на могилі, серед степу широкого на Вкраїні милій... Цей «заповіт» Тараса Шевченка був виконаний через кілька місяців після смерті Великого Кобзаря. 22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.

 

 Сьогодні, з нагоди річниці перепоховання представники обласної та міської влади вшанували пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до підніжжя пам’ятника в обласному центрі біля головного корпусу Східноєвропейського університету імені Лесі Українки.

Участь у покладанні взяв заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

Участь у покладанні взяв заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик. Через карантинні обмеження захід проходив без громадськості.

Також урочисте покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзареві провели і в селищі Іваничі. На центральній площі селища Іванич біля пам’ятника Великому Кобзарю зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, священники.