Фонд Порошенка привезе в Україну швейцарські тести на коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Фонд Порошенка привезе в Україну швейцарські тести на коронавірус

Швейцарські тести вважаються одними з найякісніших у світі.

Фото ЄС.

Фонд Порошенка привезе в Україну швейцарські тести на коронавірус

Відбулася чергова розмова п’ятого президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка з главою світової фармацевтичної компанії «Ля Рош» Северіном Шваном

Петро Порошенко висловив вдячність за співпрацю та важливу допомогу «Ля Рош» для подолання загрози поширення коронавірусу в Україні.

Вже у найближчі дні в Україну прибуде перша партія комплектів тестів, закуплених Фондом Порошенка для проведення якісного діагностування захворювання на коронавірус, яка буде розподілена серед лабораторій більшості постраждалих від коронавірусу областей. Йдеться про тести, що дають змогу визначити наявність імунітета до коронавірусу. 

Йдеться про тести, що дають змогу визначити наявність імунітета до коронавірусу. 

Лідер «Європейської Солідарності» поінформував про заходи, які вживаються в Україні для боротьби з епідемією. 

Домовлено про поглиблення співпраці між Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка» та «Ля Рош» у справі протидії коронавірусу в Україні.

Глава компанії «Ля Рош» високо відзначив благодійну діяльність Петра Порошенка  у справі забезпечення українських медичних закладів необхідними засобами для ефективної боротьби з коронавірусом в Україні.

Джерело: ЄС.