Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Слова Зеленського про Порошенка нагадали про Януковича і Тимошенко – західні ЗМІ

Зеленський іде стопами Януковича?

Фото УНІАН.

Слова Зеленського про Порошенка нагадали про Януковича і Тимошенко – західні ЗМІ

Коментарі президента України Володимира Зеленського щодо можливості вироку екс-президенту Петру Порошенку нагадали журналістам західних видань Віктора Януковича. Про це йдеться у матеріалі «Голосу Америки»

Як відомо, у ході прес-конференції з нагоди річниці президентської каденції Володимир Зеленський відзначив: «Що стосується вироку пану Порошенку - я впевнений у цьому і впевнений, що все це ще попереду». «Ви бачили і вчорашній скандал. Вони так керували державою, що на них чекає багато дуже різних пригод і різних вироків», - заявив президент України.

Слова президента щодо Петра Порошенка привернули увагу журналістів західних видань, нагадавши деяким Януковича. «Важко не згадати Януковича, який подібним чином говорив про Тимошенко», - твітує Джеймс Марсон з видання The Wall Street Journal.

«Важко не згадати Януковича, який подібним чином говорив про Тимошенко»

«Зеленський звучав трошки як Янукович», - відзначив щодо коментаря президента про Порошенка журналіст Buzzfeed Крістофер Міллер. Він також сказав, що розслідування щодо Порошенка, який назвав їх політично вмотивованими, «викличуть занепокоєння західних країн, які підтримують Україну», - пише Голос Америки.

Прес-конференція Зеленського привернула увагу не лише коментарями щодо Порошенка. Журналіст французьких видань Стефан Сіоган заявив, що західні журналісти не отримали нагоду поставити запитання президенту України, а українські не тиснули на нього з приводу важливих проблем. «Перша прес-конференція Зеленського у 2020-му році і ганебний момент: влада показала себе самовдоволеною, а українська преса має велику думку про себе, і при цьому - ставила погані запитання, не могла охопити такі ключові проблеми як кумівство, деолігархізація, корупція та правосуддя, - пише журналіст. - Українські журналісти цілком провалили звинувачення щодо корупції довкола очільника Офісу президента та інших ключових питань, дозволивши президенту з легкістю ними маніпулювати», - твітує Сіоган.

 

Джерело: Голос Америки.
Telegram Channel