Сила, яка здатна підставити плече країні: ГО «Справа Громад» відзначила першу річницю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Сила, яка здатна підставити плече країні: ГО «Справа Громад» відзначила першу річницю

В єдності - сила!

Фото eurosolidarity.org

Сила, яка здатна підставити плече країні: ГО «Справа Громад» відзначила першу річницю

Громадську організацію привітав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко

Українська нація по-справжньому почала відроджуватися починаючи з 2014 року, коли потужний волонтерський та добровольчий рух піднявся на захист своєї держави. Про це сказав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, вітаючи із першою річницею активістів громадської організації «Справа Громад». Він зазначив, що зараз знову патріотичне громадянське суспільство змушене захищати державу від реваншу, некомпетентної влади та руйнації  здобутків попередніх років. Саме тому з початку епідемії коронавірусу і ГО «Справа Громад», і Фонд Порошенка, і активісти партії «Європейська Солідарність» розпочали широку благодійну кампанію, щоб захистити перш за все лікарів, людей із вразливих груп, військових та ветеранів, повідомляє eurosolidarity.org.

«Я твердо вважаю, що починаючи з 2014 року почала насправді відроджуватися українська нація. Кажуть, що зараз армійці починають розривати контракти, бо їм рік не підвищували грошове забезпечення. Влада не поважає армію. Люди не відчувають себе, що вони головні в цій країні. Це жах. Руйнується те, що ми будували. Коли це почалося? Тоді, коли несподівано вони скасували парад. Як це можна пояснити? Бо парад – це Порошенко? Ні. Парад – це Україна», – наголосив п’ятий Президент. 

«У нас попереду – випробування. Але зараз ми робимо фантастичні речі. Ми кожну п’ятницю і суботу збираємося тут. Це неймовірний гарний фон для святкування річниці «Справи Громад». Бо у нас там костюми, тут набори, тут окуляри, тут все.

Бо це і є наше життя, це не є показуха. Ми беремо і підставляємо своє плече – не владі, а народу.

Бо це і є наше життя, це не є показуха. Ми беремо і підставляємо своє плече – не владі, а народу», – зазначив Порошенко. 

Він зауважив, що медики, яких від початку епідемії влада залишила беззахисними перед хворобою, не приховують свого розпачу і розчарування.

«Вони спочатку сором’язливо, а потім «дайте і нам, будь ласка. Нас обдурюють. Ми вже три тижні чекаємо, а нам нема з чим виходити до хворих виходити. О, вас, що і пульсоксиметри є, і рентген апарати, і ШВЛ відремонтували, і маски у вас є? А де ж ви це все берете?», – наводить Порошенко враження лікарів, які вже отримали гуманітарну допомогу по всій країні. 

«Справа Громад» – ми небайдужі. Ми навчилися цьому у 2014 році. Ми знаємо, як захистити. «Справа Громад» є фантастичною організацією. Хто прийшов сюди волонтерити, точно знайде, що тут робити. Заходьте і привносьте той дух фантастичний, який є в «Справі Громад», – закликав п’ятий Президент.

«Справі Громад» – рік. Багато це чи мало? Для того, щоб робити гарні справи – це мало, тому що їх треба робити постійно. Але ми всі переконалися, скільки поганого можна встигнути зробити за рік. Саме рік тому ми відчули потребу створити організацію, яка об’єднає небайдужих людей, активних людей, яким є різниця, куди буде рухатися країна, як вона розвиватиметься, як буде називатися вулиця і майданчики, якою мовою ми будемо говорити, яке майбутнє ми збудуємо своїм дітям», – переконана Марина Порошенко.

Одна людина нічого не може зробити, але коли таких «воїнів добра» збирається сотні і тисячі – це потужна сила.

«Одна людина нічого не може зробити, але коли таких «воїнів добра» збирається сотні і тисячі – це потужна сила. Це та сила, яка може відстоювати свою думку. Це та сила, яка може об’єднатися і протягнути руку допомоги тим, хто потребує цієї допомоги.

Я хочу подякувати кожному, хто долучився до «Справи Громад». Гарних справ і щасливого майбутнього», – побажала активістам Марина Порошенко.