У Ківерцях перевірятимуть, чи дотримуються громадяни правил благоустрою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
У Ківерцях перевірятимуть, чи дотримуються громадяни правил благоустрою

Громадян просять самостійно усунути порушення в разі їх наявності.

Фото kivrada.gov.ua.

У Ківерцях перевірятимуть, чи дотримуються громадяни правил благоустрою

Перевірку проведуть 28 травня

Отож, перевірку щодо дотримання громадянами «Правил благоустрою в м. Ківерці» проведуть 28 травня на вулицях Ціолковського, Дорошенка, Лесі Українки, Л. Толстого та 8-го Березня. Про це повідомляє Ківерцівська міська рада.

Громадяни, що проживають в індивідуальному житловому будинку зобов’язані проводити прибирання прилеглої до їхніх земельних ділянок територій вулиць (до проїжджої частини вулиці з твердим покриттям, або ж до середини вулиці з грунтовим і щебеневим покриттям);

Складування піску, щебеню, дров, будь-якого сміття на землях загального користування вважається порушенням. 

Також необхідно укласти договори на вивезення твердих побутових відходів з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення твердих побутових відходів (Ківерцівське МВУЖКГ, вул. Комунальна, 8, тел. 2-12-74, 2-17-52).

Складування піску, щебеню, дров, будь-якого сміття на землях загального користування вважається порушенням. Метою цих заходів є підвищення рівня благоустрою на території громади. Громадян просять самостійно усунути вищезазначені порушення в разі їх наявності.