Народний депутат про штурм Музею Гончара: «Так починалась Росія в Криму» (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Народний депутат про штурм Музею Гончара: «Так починалась Росія в Криму» (відео)

Ахтем Чийгоз.

Фото Главком.

Народний депутат про штурм Музею Гончара: «Так починалась Росія в Криму» (відео)

Народний депутат Ахтем Чийгоз прокоментував події у Музеї Гончара, куди увірвались співробітники ДБР

 «Ось так починається Росія. Запам’ятайте ось це всі, - заявив Чийгоз. -  Ми це бачили, як в Криму починалося набагато раніше у 2014 році. Як набирали для того, щоб свободу та демократію придушувати, збирали псів, для яких немає ні честі ні гідності. Я пройшов через них. Ось так починалася Росія в Криму. Те, що я бачу зараз, що роблять в ДБР, називаючи це правоохоронними органами - це початок Росії в Криму, ось це свавілля. Не виконуйте злочинних наказів. Киньте посвідчення в обличчя. Кілька посвідчень кините - і вони зрозуміють, що вони не зібрали тут для себе зграю, яка виконуватиме  всі незаконні дії».

Не виконуйте злочинних наказів. Киньте посвідчення в обличчя. Кілька посвідчень кините - і вони зрозуміють, що вони не зібрали тут для себе зграю, яка виконуватиме  всі незаконні дії.

Нагадаємо, що ДБР відкрило провадження, в якому досліджуються обставини переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників. Порошенко проходить у справі, як свідок. Тим часом у Музеї Гончара крім картин виставлено і митні накладні на них, які засвідчують їхнє законне походження.

Як відомо, на своїй нещодавній пресконференції Володимир Зеленський пообіцяв Петру Порошенку «пригоди та вироки».