«ДБР спробувало викрасти приватну колекцію картин Порошенків» (оновлено) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
«ДБР спробувало викрасти приватну колекцію картин Порошенків» (оновлено)

Сьогодні родина Порошенків виставила картини із своєї колекції у Музеї Гончара.

Фото ЄС.

«ДБР спробувало викрасти приватну колекцію картин Порошенків» (оновлено)

Заява партії «Європейська солідарність»

Озброєний до зубів спецназ Державного бюро розслідувань скоїв розбійний напад на Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара». Це – один із кращих музейних закладів країни. 

Ці держиморди публічно принижували його директора Петра Гончара, довгий час не пропускаючи його до приміщення.

ДБР здійснило спробу викрасти приватну колекцію картин Порошенків, яку родина, провівши презентацію для ЗМІ, виставила для вільного доступу відвідувачів після завершення карантину.

ДБР здійснило спробу викрасти приватну колекцію картин Порошенків, яку родина, провівши презентацію для ЗМІ, виставила для вільного доступу відвідувачів після завершення карантину.

Спецназівці здійснили напад на журналіста і перешкоджали народним депутатам виконувати свої обов’язки.

ДБР не має санкції суду ані на проникнення у приміщення, ані тим більше на арешт колекції.  Вночі чи завтра вони намагатимуться це отримати заднім числом, викручуючи руки суддям.

Адвокати Петра Порошенка дадуть правову оцінку бандитським діям ДБР подадуть відповідні позови та скарги.  Ми вже подали чотири заяви до поліції.

Але політичні висновки очевидні вже зараз.

Після погроз Володимира Зеленського на адресу Петра Порошенка, які минулого тижня пролунали на прес-конференції глави держави, ясно як день, що переслідування п’ятого Президента носять суто політичний характер і відбувається за наказом і тиском Президента шостого.

У прямому ефірі на очах всієї України та всього світу Зеленський прямо вимагав вироку людині, яку вважає своїм конкурентом.  Цілком обгрунтовано міжнародна преса вже провела паралелі між Зеленським та Януковичем, відзначаючи подібний стиль ставлення до опозиції. Це дуже точна паралель.

Головна причина, – намагання влади відволікти увагу людей від власної некомпетентності.  Річниця перебування Зеленського на посаді зайвий раз нагадала країні, що всі свої передвиборчі обіцянки він провалив. 

«Злочини Порошенка» – такі ж міфічні, як і «досягнення Зеленського»: про них багато хто говорить, але знайти  те, чого нема – неможливо. 

З пікового моменту у вересні минулого року рейтинг влади обвалився майже вдвічі. Якщо технологи «Слуг» рекомендують поправити його кримінальним переслідуванням попередників, то їхні розрахунки хибні. «Злочини Порошенка» – такі ж міфічні, як і «досягнення Зеленського»: про них багато хто говорить, але знайти  те, чого нема – неможливо. 

Показово, за рік бурхливих  детективних розшуків «зелені шерлоки холмси» не знайшли нічого кримінального в президентській діяльності Порошенка і не виявили жодних підстав пред’явити підозру. Тому найсвіжіша сфабрикована кримінальна справа стосується вже допрезидентського періоду, а надалі, очевидно, візьмуться за юність та дитинство. Чи законно він пішов до школи.

У бездарної влади здають слабкі нерви: до кінця їхньої другої весни залишилося лише п’ять днів.  І настав час не з попередників питати, а самим відповідати за власні дії, в тому числі і корупційні, старанно ігноровані правоохоронними органами.

«Європейська Солідарність» вимагає від Володимира Зеленського негайно повернутися у правове конституційні поле, припинити використання правоохоронної системи для полювання на опозицію, припинити знищення стратегічного партнерства України із західними партнерами, і врешті решт почати робити для держави щось більш предметне, аніж низькопробні видовища. 

ДО РЕЧІ

Силовики викрали митні декларації з Музею Гончара

 

 Силовики викрали митні декларації з музею Гончара, які сьогодні вранці були представлені разом з експозицією картин з родинної колекції Порошенків. Про це повідомив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов. Разом із журналістами він зайшов до приміщення музею після того, як група силовиків покинула територію музею. «Документи, на яких чітко видно, що усі картини офіційно купувалися і офіційно передавалися, - вони вкрадені. Тепер зрозуміло, чому коли їх пхнули носом в цю брехню і сказали – от ці документи, вони їх вкрали. Оце так працює Бюро розслідувань Зеленського», - наголосив Герасимов.

 

Джерело: ЄС.