Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю зустріне своїх вихованців оновленим дизайном (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
 Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю зустріне своїх вихованців оновленим дизайном (Фото)

Навчання й реабілітація проходитиме ще цікавіше.

Фото: Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю зустріне своїх вихованців оновленим дизайном (Фото)

Під час карантину у Ковелі часу дарма не гаяли: в ігровій кімнаті Центру розмалювали стіни казковим розписом

В ігровій кімнаті Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю під час карантину був зроблений поточний ремонт. Роботи виконали представники фірми ТзОВ «Саша-К». Потому художниця Ольга Ярошевич доповнила його - чудовим та казковим розписом стін.

З гарним настроєм та великим захопленням вона створювала свої шедеври, які порадують наших вихованців.

Такі розписи дуже практичні, так як добре переносять вологе прибирання і не вимагають додаткового догляду.

Різноманіття сюжетів і технік робить розпис стін ексклюзивним і привабливим видом декоративного оформлення інтер’єру. Лісові, казкові пейзажі візуально розширюють простір, квіткові мотиви і геометричні орнаменти вносять певний шарм, підкреслюють загальний стиль приміщення. Це позитивно впливає на гармонійний, творчий та психоемоційний стан вихованців. Наявність малюнків дозволяє проводити тематичні заняття.

 

 Майстриня використала для цього якісні, натуральні, нешкідливі, стійкі фарби. Такі розписи дуже практичні, так як добре переносять вологе прибирання і не вимагають додаткового догляду.

Колектив Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю висловлюють щиру подяку Олександру Артишуку та Ользі Ярошевич за проведену роботу.

 

 

Джерело: Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю