Зеленський має не переслідувати Порошенка, а з’ясовувати звідки у Деркача записи – посол Пайфер - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
Зеленський має не переслідувати Порошенка, а з’ясовувати звідки у Деркача записи – посол Пайфер

Стівен Пайфер.

Фото Цензор.НЕТ

Зеленський має не переслідувати Порошенка, а з’ясовувати звідки у Деркача записи – посол Пайфер

Президент України Володимир Зеленський має не переслідувати лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка, а має дізнатись, звідки у народного депутата Андрія Деркача з’явились записи розмов на президентському рівні

Про це заявив третій посол США в Україні Стівен Пайфер в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «Прямий».

«Я не вважаю, що це гарна ідея – ініціювати розслідування проти Порошенка. Немає нічого доброго, коли новообраний президент переслідує своїх попередників. Хіба що, на це має бути дуже важлива причина, але тут ми її не бачимо.

Водночас, є питання, яке дійсно потребує законного розслідування – а саме звідки пан Деркач дістав ці плівки. Я на 99% переконаний, що вони потрапили в Україну не з американської сторони.

Водночас, є питання, яке дійсно потребує законного розслідування – а саме звідки пан Деркач дістав ці плівки. Я на 99% переконаний, що вони потрапили в Україну не з американської сторони. У США не прийнято записувати телефоні розмови на президентському рівні. До такого рішення прийшли після президенства Ніксона, який записував абсолютно все, що спричинило чимало скандалів. Відтоді ми таких записів не робимо.

Тож звідки такі записи у Деркача? Вони були надані кимось з України, або ще хтось слухає ці розмови. Можливо, вони записані росіянами. Зрештою пан Деркач має проросійські симпатії, навіть закінчив вищу школу КДБ у Росії.

Не потрібно відкидати російський інтерес у цьому питанні, бо саме Москві потрібно загострювати відносини між Україною та США. Це питання дійсно варто розслідувати», - заявив Пайфер.

Джерело: Прямий.