Напередодні Дня захисту дітей поліцейські здійснили мрію 15-річного юнака - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
Напередодні Дня захисту дітей поліцейські здійснили мрію 15-річного юнака

Творити добро.

Фото Нацполіції.

Напередодні Дня захисту дітей поліцейські здійснили мрію 15-річного юнака

Хлопець понад усе хотів мати футбольну форму, а мешкає у будинку сімейного типу

Напередодні Дня захисту дітей начальник сектору превенції Томаківського відділення поліції Мар’яна Сарана подарувала йому спортивну форму, про яку юний футболіст так давно мріяв. Про це йдеться на сайті Дніпропетровщини gorsovet.com.ua.

Мирослав має непросту долю та виховується у будинку сімейного типу у селі Преображенка Томаківського району на Дніпропетровщині. Хлопець захоплюється футболом і понад усе хотів мати футбольну форму. Про це випадково дізналися поліцейські, які опікуються дітьми з цієї родини.

Поліцейські опікуються дітьми з цієї родини.

«Протягом тривалого часу ми близько спілкувалися з Мирославом. Він захоплюється роботою поліцейської служби і має довіру до правоохоронців. Я дуже радію, що здійснила це маленьке, але таке важливе для Мирослава бажання. Ми хочемо, щоб діти довіряли поліції і знали, якщо їм потрібна допомога — поліцейські обов’язково допоможуть і захистять», – каже Мар’яна Сарана.