Суркіси зможуть відвідувати матчі «Динамо» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
Суркіси зможуть відвідувати матчі «Динамо»

Особи, старші 60 років, зможуть залучатися до організації спортивних змагань.

Фото Цензор.нет.

Суркіси зможуть відвідувати матчі «Динамо»

На засіданні уряду України було прийнято рішення дозволити особам старше 60 років, причетним до організації змагань, перебувати на спортивних заходах, в тому числі на футбольних матчах

Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов повідомив у соцмережі Facebook: «Сьогодні на позачерговому засіданні уряду були прийняті зміни до постанови Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 року №392, які дозволили учасникам і особам, старшим 60 років, бути залученими до організації та проведення спортивних змагань. Вони можуть тренувати, обслуговувати суддівством змагання та бути представниками професійних спортивних клубів. Це зняття обмежень розповсюджується також і на заходи, внесені до Єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту».

До сьогодні діяв віковий ценз, який забороняв братам Суркісам бути присутніми на матчах УПЛ, як і двом тренерам команди, Вадиму Євтушенку та Михайлу Михайлову.

Це рішення Кабміну означає, що братам Суркісам відтепер дозволено відвідувати матчі київського «Динамо». До сьогодні діяв віковий ценз, який забороняв їм бути присутніми на матчах УПЛ, як і двом тренерам команди, Вадиму Євтушенку та Михайлу Михайлову.

Чемпіонат України поновиться 30 травня, у центральному матчі 24-го туру зіграють «Шахтар» та «Динамо», зустріч пройде 31 травня в 17:00 на НСК «Олімпійський».

Джерело: Sport.ua