Харків отримав всі 57 замовлених у Луцьку тролейбусів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
Харків отримав всі 57 замовлених у Луцьку тролейбусів

Загалом Харків отримає 106 тролейбусів, виготовлених у Луцьку.

Фото Промисловий портал.

Харків отримав всі 57 замовлених у Луцьку тролейбусів

«Богдан Моторс» виконав умови договору і поставив до Харкова всі 57 тролейбусів «Богдан Т70117», договір на які був укладений в лютому 2019 року, після того як Луцький автоскладальний завод корпорації «Богдан» переміг у тендері

Як і передбачалось під час підписання договору, «Богдан» достроково виконав умови, зазначені в договорі, і поставив Харкову всі тролейбуси з випередженням графіку. 

Нещодавно «Луцький автоскладальний завод №1» виграв ще один тендер в Харкові на 49 тролейбусів

Перші тролейбуси «Богдан Т70117» з 57 одиниць вийшли на лінію в Харкові в липні 2019 року і цим відкрилася нова сторінка в історії харківського тролейбуса. Перед виїздом на лінію відбулася урочиста презентація перших двох тролейбусів, придбаних в рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку. Тролейбуси створені з врахуванням усіх наявних вимог до електротранспорту в Україні. Вони низькопідлогові, крім того, важливою перевагою є наявність автономного ходу.

Нагадаємо, що нещодавно «Луцький автоскладальний завод №1» виграв ще один тендер в Харкові на 49 тролейбусів, до того ж «Богдан» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проєкту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Джерело: «Богдан Моторс».