15-річна школярка створила і розкрутила Telegram-канал дитячої порнографії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
15-річна школярка створила і розкрутила Telegram-канал дитячої порнографії

Немає слів...

Фото facebook.com/gunp.odessa

15-річна школярка створила і розкрутила Telegram-канал дитячої порнографії

Спочатку вона просто хотіла помститися подрузі

В Одесі викрито 15-річну школярку, яка поширювала в соціальних мережах дитячу порнографію.

Як повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, 15-річну школярку викрили співробітники кіберполіції спільно зі слідчими та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, інформує УНІАН.

Встановлено, що в соціальній мережі дівчина створила сторінку з посиланням на Telegram-канал, який вона адмініструвала й де надалі публікувала порнографічні матеріали. При цьому, школярка робила посилання на особисті сторінки людей, зображених на непристойних фото та відео.

Як з'ясували правоохоронці, спочатку Telegram-канал створювався з метою помсти подрузі.

Коли він вже функціонував, зловмисниці почали надходити повідомлення від сторонніх осіб із файлами протиправного (порнографічного) характеру. Цей контент неповнолітня також поширювала серед користувачів каналу, кількість яких становить близько 3 тисяч осіб.

«Коли він вже функціонував, зловмисниці почали надходити повідомлення від сторонніх осіб із файлами протиправного (порнографічного) характеру. Цей контент неповнолітня також поширювала серед користувачів каналу, кількість яких становить близько 3 тисяч осіб», - повідомили в главку.

Зараз роботу Telegram-каналу заблоковано. За місцем проживання одеситки правоохоронці провели обшук, під час якого вилучили мобільний телефон і системний блок до комп'ютера з файлами, що містять ознаки дитячої порнографії. Вилучене правоохоронці направили на мистецтвознавчу експертизу.

Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.