«Це – мій моральний ризик»: Палиця про вплив Коломойського на нову партію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
«Це – мій моральний ризик»: Палиця про вплив Коломойського на нову партію

«Я завжди кажу правду. Якщо не можу її сказати – промовчу», – зізнався в інтерв’ю «Лівому берегу» Ігор Петрович.

Фото LB.ua.

«Це – мій моральний ризик»: Палиця про вплив Коломойського на нову партію

«Якщо ви думаєте, що на мене може хтось впливати, ви дуже помиляєтеся»

Ігор Палиця, народний депутат з групи «За майбутнє», який нещодавно очолив новостворену однойменну партію, в інтерв’ю виданню «Лівий берег» відповів на запитання, чи є його партнер Ігор Коломойський головним політичним вигодоотримувачем від створення партії «За майбутнє».

Пан Палиця, зокрема, заявив:

«Це – мій моральний ризик, тому що я відповідаю перед своїми дітьми за те, що я роблю і чим буду займатися. Це ризик перед тими людьми, кого я запросив у цю партію. Ігор Валерійович Коломойський до неї не має жодного відношення. Проте, безперечно, у вас може бути своя думка», – заявив він Соні Кошкіній. 

Я пройшов через все.

Ігор Палиця також додав: «Я пройшов через все. Починав з бізнесу, з керівника заводу, з керівника «Укрнафти», народного депутата, керівника Одеської обласної адміністрації, керівника обласної ради в Волинській області. Я знаю всі проблеми. Якщо ви думаєте, що на мене може хтось впливати, ви дуже помиляєтеся».

Джерело: lb.ua.

Джерело: Лівий берег.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.