Волинські правоохоронці виявили безпілотники, якими доставляли контрафактні товари через кордон (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Волинські правоохоронці виявили безпілотники, якими доставляли контрафактні товари через кордон (Фото)

Вилучене майно доставлене до Володимир-Волинського відділу поліції.

Фото пресслужби прокуратури Волинської області.

Волинські правоохоронці виявили безпілотники, якими доставляли контрафактні товари через кордон (Фото)

Вирішується питання про накладення арешту на майно контрабандистів

На виконання доручення Володимир-Волинської місцевої прокуратури у межах кримінального провадження про незаконні оборудки із марками акцизного збору (ч.1 т. 199 КК України) військовослужбовцями Львівського прикордонного загону та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України спільно з представниками поліції проведено обшуки у місцях можливого зберігання контрафактних підакцизних товарів та безпілотних літальних апаратів, якими ці товари переміщують через державний кордон.

01 червня 2020 року на території Пустомитівського району Львівської області виявлено 10 безпілотників, 34 батареї живлення до них та ноутбук з програмним забезпеченням і чорновими записами.

У ході обшуків 01 червня 2020 року на території Пустомитівського району Львівської області виявлено 10 безпілотників, 34 батареї живлення до них та ноутбук з програмним забезпеченням і чорновими записами.

Триває досудове розслідування, встановлюються особи, причетні до вчинення злочинів.

 

  

 
Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.