Під Білим домом силовики гумовими кулями і сльозогінним газом розігнали мітинг - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Під Білим домом силовики гумовими кулями і сльозогінним газом розігнали мітинг

Через кілька годин після скандалів у Вашингтоні тисячі людей пройшли вулицями Брукліна, вигукуючи "Справедливість зараз!".

Фото EPA/UPG.

Під Білим домом силовики гумовими кулями і сльозогінним газом розігнали мітинг

Адміністрація Трампа пояснила це необхідністю розчистити вулиці перед комендантською годиною

У США силовики розігнали мітинг під Білим домом за допомогою сльозогінного газу і застосування зброї з гумовими кулями, пише LB.ua з посиланням на Reuters. В адміністрації Трампа пояснили це рішення необхідністю розчистити вулиці перед комендантською годиною.

Акції протесту та масові заворушення продовжилися і в інших місцях. Демонстранти підпалили торговий центр у Лос-Анджелесі та розграбували магазини в Нью-Йорку.

«Мери і губернатори повинні забезпечити переважну правоохоронну присутність, поки насильство не буде придушене. Якщо місто або штат відмовиться вживати заходів, необхідних для захисту життя і майна їхніх мешканців, то я розгорну військову службу Сполучених Штатів і швидко вирішу для них проблему», - заявив президент США.

Демонстрантів під Білим домом розігнали, щоб Трамп потрапив з нього в єпископальну церкву Святого Іоанна, де позував для фото зі своєю дочкою Іванкою і генпрокурором США Вільямом Барром. 

В агентстві зазначили, що демонстрантів під Білим домом розігнали, щоб Трамп потрапив з нього в єпископальну церкву Святого Іоанна, де позував для фото зі своєю дочкою Іванкою і генпрокурором США Вільямом Барром.

Головуючий єпископ єпископальної церковної єпархії в Вашингтоні Мішель Каррі був серед тих, хто критикував використання Трампом історичної церкви для фотографування. «При цьому він використовував будівлю церкви та Біблію в партизанських політичних цілях», - написав він у Twitter.

Через кілька годин після скандалів у Вашингтоні тисячі людей пройшли вулицями Брукліна, вигукуючи «Справедливість зараз!», їх підтримували деякі автомобілісти. Телебачення показувало, як натовпи розбивають вікна і грабують розкішні магазини вздовж П'ятої авеню в Мангеттені - це тривало до 11 години вечора, тобто до комендантської години. Мер Білл де Блазіо сказав, що комендантську годину буде перенесено на 8-му годину вечора.

Крім цього, двох поліцейських збив автомобіль на демонстрації в Буффало, штат Нью-Йорк, у понеділок увечері. Невідомо, чи був інцидент навмисним.