Податківці брали по 150 доларів з точки продажу алкоголю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Податківці брали по 150 доларів з точки продажу алкоголю

Ревізора-хабарника взяли у Дубровиці.

Фото прес-групи СБУ.

Податківці брали по 150 доларів з точки продажу алкоголю

Вони вимагали від приватних підприємців, які займаються продажем алкоголю, плату за нестворення штучних перешкод у веденні бізнесу

Служба безпеки України викрила посадовців головного управління Державної податкової служби у Рівненській області на систематичному отриманні хабарів від власників точок продажу алкогольних напоїв.

За попередніми даними слідства, протиправну схему створили співробітники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів. Податківці вимагали від місцевих приватних підприємців, які займаються продажем алкоголю, плату за нестворення штучних перешкод у веденні бізнесу. Вартість такого «абонемента» щомісяця становила 150 доларів США з кожної торговельної точки.

Правоохоронці затримали головного державного ревізора-інспектора податкової під час отримання ним 600 доларів США хабара. В автомобілі посадовця виявлено ще майже $2 тисячі у різних валютах. 

Цими днями у Дубровиці правоохоронці затримали головного державного ревізора-інспектора податкової під час отримання ним 600 доларів США хабара. В автомобілі посадовця виявлено ще майже $2 тисячі у різних валютах.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу, затриманому повідомлено про підозру.

Триває досудове слідство. Вирішують питання щодо притягнення до відповідальності інших посадовців управління, задіяних у корупційній схемі.

Заходи з викриття протиправної діяльності проводять у взаємодії із сектором внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Рівненській області спільно з Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Хмельницький, під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області.

Валентин СТАВСЬКИЙ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.