У Ковелі дитячі атракціони підготували до нового сезону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
У Ковелі дитячі атракціони підготували до нового сезону

Багато в парку зробили власними руками.

Фото kovelrada.gov.ua.

У Ковелі дитячі атракціони підготували до нового сезону

Найперше розчистили територію, обрізали дерева, а також вирішили відремонтувати атракціони, які вийшли з ладу

Маленьких відвідувачів уже чекають в секторі дозвілля, що у парку культури і відпочинку, та разом з тим готують нові розваги для дітвори. Розширити їх спектр та «оживити» це місце прагне новий директор парку Святослав Мартинюк разом зі своїми однодумцями, повідомляє Ковельська міська рада.

«Найперше розчистили територію, обрізали дерева, а також вирішили відремонтувати атракціони, які вийшли з ладу. Уже відреставрували давно знайомі ковельчанам «Олені» та «Кораблик», - розповідає Сергій Герасимчук, який уже понад 20 років займається тут підприємницькою діяльністю.

Ще мають чимало планів. На черзі — аквадром. Його теж хочуть повністю оновити, замінити старі сходи, реставрувати ванну та запустити човники, аби запропонувати дітворі водні атракціони. 

Каже, що так вирішили підтримати теперішнього керівника. Багато зробили власними руками. Ще мають чимало планів. На черзі — аквадром. Його теж хочуть повністю оновити, замінити старі сходи, реставрувати ванну та запустити човники, аби запропонувати дітворі водні атракціони.

Нещодавно завезли ще один батут, який теж займе своє місце і служитиме маленьким відвідувачам. Щоправда, їх тепер не багато. Сергій каже, що є чимало причин — це, звісно карантин, відсутність транспорту, погодні умови, люди стали обережнішими, та й фінансові проблеми даються взнаки.

«Але ми не зупиняємось, працюємо своєю невеликою командою. І чекаємо, що тут стане людно. Хочеться, щоб діти зі своїми батьками мали можливість гарно провести час», - додає Святослав Мартинюк.