Мінрегіон оприлюднив проєкти майбутніх районів Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.16
Мінрегіон оприлюднив проєкти майбутніх районів Волині

Волинь-нова

Мінрегіон оприлюднив проєкти майбутніх районів Волині

Проєкт формату майбутніх районів України і, зокрема, Волині, – їхню кількість та склад - Мінрегіон направив на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування

 

 Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій, пише decentralization.

У відомстві зазначили, що карти майбутніх районів підготовлені на основі пропозицій обласних державних адміністрацій та тривалих консультацій з асоціаціями і експертним середовищем та наголосили, що це є в своїй сукупності лише першим проектним документом, який ще зазнає змін в ході погоджень та попередніх обговорень на рівні Уряду, перед його схваленням.

Звісно, що цей проект не є догмою.

«Мінрегіон спрямував на погодження проект постанови Верховної Ради України щодо майбутніх районів в Україні. Звісно, що цей проект не є догмою. Ще вноситимуться пропозиції, які будуть обов’язково розглянуті і, якщо вони не суперечитимуть критеріям, яким мають відповідати майбутні райони, будуть враховані. Ключове – майбутні райони повинні бути оптимальними за своїми параметрами для того, щоб в них організувати ефективну систему державного управління, зокрема - формування на цьому рівні дієвих органів виконавчої влади», - прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.