На Волині лісопорушник зрізав дерева у заповідному фонді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
На Волині лісопорушник зрізав дерева у заповідному фонді

Лісопорушники завдають збитків на десятки тисяч гривень.

Фото Волиньліс.

На Волині лісопорушник зрізав дерева у заповідному фонді

Вночі 4 червня працівниками державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Камінь-Каширське ЛГ» було виявлено лісопорушників спочатку в Обзирському, згодом – у Видертському лісництвах

В обох випадках причетних  осіб – а це місцеві жителі сіл – було затримано на місці скоєння порушення. Деревину вилучено. Окрім штрафів, лісопорушникам доведеться відшкодувати збитки. Загальна сума у двох випадках – понад 25 тис. грн.

Крадіжку готової лісопродукції того ж дня виявили  у Радовичівському лісництві ДП «Ковельське ЛГ».

Працівниками державної лісової охорони ДП «Ківерцівське ЛГ» 5 червня було виявлено самовільну порубку у Сокиричівському ліснитцві (територія природно-заповідного фонду).

Місцеві жителі вже встигли навантажити деревину та везли її на пилораму. Оперативно зреагували працівники державної лісової охорони лісгоспу та поліції. За фактом тривають слідчі дії. Лісопродукцію та транспортний засіб вилучено.

Працівниками державної лісової охорони ДП «Ківерцівське ЛГ» 5 червня було виявлено самовільну порубку у Сокиричівському ліснитцві (територія природно-заповідного фонду). Сліди привели до помешкання жителя с. Озеро Ківерцівського р-ну, де й було виявлено незаконно зрізану деревину. Лісопорушник визнав свою вину. Сума збитків за фактом становить понад 40 тис. грн. Тож справа вже інкримінується за ст. 246 Кримінального кодексу України.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Джерело: Пресслужба Волинського ОУЛМГ.