Після розгромної перемоги над ФК «Олександрія» Михайличенко назвав поразку від «Шахтаря» непорозумінням - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Після розгромної перемоги над ФК «Олександрія» Михайличенко назвав поразку від «Шахтаря» непорозумінням

Подивимося, подивимося...

Фото dynamo.kiev.ua

Після розгромної перемоги над ФК «Олександрія» Михайличенко назвав поразку від «Шахтаря» непорозумінням

Тренер «Динамо» задоволений діями своїх підопічних та реалізацією ними створених моментів

Наставник київського «Динамо» Олексій Михайличенко заявив, що команда перемогою над «Олександрією» (5:1) у 25-му турі УПЛ зуміла реабілітуватися після поразки від «Шахтаря».

Спеціаліста цитує УНІАН з посиланням на Tribuna.com.

«Яким був настрій після 1:3 від «Шахтаря»? Потрібно дивитися вперед, готуватися до наступного матчу. Доводити насамперед собі, вболівальникам, президенту, що це було непорозуміння, показувати свою гру і рухатися далі. Ніхто в спорті не застрахований від поразок. Але їх потрібно сприймати нормально. Потрібно пропустити їх через себе, зробити висновки та рухатися далі», - сказав Михайличенко.

Ніхто в спорті не застрахований від поразок. Але їх потрібно сприймати нормально.

Тренер додав, що задоволений реалізацією моментів, яка дозволила команді здобути розгромну перемогу:

«Не маючи багато ігрової практики, при такій спеці, в меншості «Олександрії» було важко протистояти «Динамо». Радий, що ми не зупинилися, продовжували грати на перемогу, а не утримувати рахунок. Створили достатню кількість моментів, а найголовніше - і реалізували їх».

«Динамо» тепер має 49 очок і посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи за додатковими показниками від «Зорі».