51-річна українка з коронавірусом вижила після 33 днів на апараті ШВЛ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
51-річна українка з коронавірусом вижила після 33 днів на апараті ШВЛ

Лікарі спостерігають за пацієнткою.

Фото Pixabay.

51-річна українка з коронавірусом вижила після 33 днів на апараті ШВЛ

Львів’янку госпіталізували до обласної інфекційної лікарні понад місяць тому. У неї діагностували важку ковідну пневмонію і у критичному стані перевели на штучну вентиляцію легень

На ШВЛ жінка пробула 33 дні і сьогодні була від’єднана від ШВЛ і почала самостійно дихати.

Про це у середу, 10 червня, повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник. Це позитивна новина не лише для хворої, її рідних, а й усіх хворих, в яких діагностували Covid -19, передає zaxid.net.

Впродовж двох тижнів стан пацієнтки був критичний, а тоді вона почала поволі з нього виходити.

Як повідомив ZAXID.NET завідувач відділення інтенсивної терапії і реанімації Віктор Токарєв, це перший випадок в лікарні такого тривалого перебування пацієнтки на ШВЛ. Деякі хворі також довго були на штучній вентиляції легень, але 51-річна львів’ янка – найдовше.

«Спершу жінку госпіталізували до лікарні, де розпочали лікування, але через п’ять днів її стан не поліпшився і її перевели в реанімацію. Стабілізувати її стан не вдавалося і через день її перевели на ШВЛ. Впродовж двох тижнів стан пацієнтки був критичний, а тоді вона почала поволі з нього виходити», – каже Віктор Токарєв.

За його словами, зараз жінка при свідомості, самостійно дихає, але наразі залишається у відділенні інтенсивної терапії. Лікарі побоюються, щоб важка ковідна пневмонія не дала інших ускладнень, тому спостерігають за пацієнткою.

Зараз в інфекційній лікарні є 181 хворий: 128 пацієнтів з підтвердженим діагнозом Covid-19 і 53 – з підозрою. У відділенні інтенсивної терапії є семеро хворих і на ШВЛ – одна пацієнтка.