Українка з тринадцятим розміром грудей дебютує у змішаних єдиноборствах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Українка з тринадцятим розміром грудей дебютує у змішаних єдиноборствах

Цікаво, цікаво...

Фото instagram.com/zvezdagramma

Українка з тринадцятим розміром грудей дебютує у змішаних єдиноборствах

Свій перший поєдинок Міла Кузнєцова проведе вже у вересні

Українська модель з тринадцятим розміром грудей Міла Кузнєцова у вересні проведе свій дебютний поєдинок у змішаних єдиноборствах.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на «Братство Кличко».

Учасниця конкурсу Miss Universe Plus Size-2019 дебютує в ММА у рамках шоу в Таїланді, дату якого буде затверджено у липні. Кузнєцова проведе показовий бій. Організатори підшукують для неї суперницю зі схожими параметрами.

В якості почесного гостя організатори планують запросити легенду UFC Конора Макгрегора.

Готувати Кузнєцову до поєдинку буде відомий український боєць Аскар Можаров.

Зазначимо, що раніше Кузнєцова планувала дебютувати в боксі, але в підсумку вирішила спробувати себе в ММА.

«Як тільки відкриють міжнародне авіасполучення, відлітаю в Таїланд, де починаю підготовку до бою. Буду займатися під керівництвом відомого бійця ММА Аскара Можарова, якого за стиль ведення бою в світі змішаних єдиноборств називають українським Макгрегором. Аскар родом із Одеси, але вже давно живе в Таїланді. Він навчить мене всім азам ММА. І в Таїланді мене нічого не буде відволікати, не буде запрошень на всілякі тусовки і світські раути, сконцентруюся тільки на тренуваннях», - розповіла Кузнєцова.

Зазначимо, що раніше Кузнєцова планувала дебютувати в боксі, але в підсумку вирішила спробувати себе в ММА. Від боксу її відмовив Можаров.

«Пояснив, що їй краще вибрати ММА, де можна відносно швидко навчитися задушливим прийомам, тоді як на опановування азами боксу буде потрібно набагато більше часу», - сказав він.