Експосол Канади Роман Ващук: за політичним переслідуванням Порошенка стоїть оточення Портнова і Коломойського - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Експосол Канади Роман Ващук: за політичним переслідуванням Порошенка стоїть оточення Портнова і Коломойського

Політичні переслідування режимом Зеленського п'ятого президента Петра Порошенка Роман Ващук називає вендеттою.

Фото Радіо Свобода.

Експосол Канади Роман Ващук: за політичним переслідуванням Порошенка стоїть оточення Портнова і Коломойського

Впливовий канадський дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні у 2014-2019 роках Роман Ващук застеріг владу України від планів «кинути Порошенка за грати, тон яким задають емісари Портнова і Коломойського». Про це він написав у на своїй сторінці твіттері

«Плани кинути Порошенка за грати були вже посеред 2019 року, тон яким задавали емісари Портнова/Коломойського у прагненні помсти за економічні та репутаційні втрати і політичних зисків на фоні негативного публічного сприйняття Порошенка, яке допомогли створити їхні медіа.

Відкрита вендетта проти важливого, відомого партнера для західних досягнень останніх п’яти років буде стратегічною помилкою і матиме дуже погані наслідки.

Я казав про це раніше, і продовжую вірити в те, що очищення від корупції в оточенні попередників - це добре і необхідно. Але відкрита вендетта проти важливого, відомого партнера для західних досягнень останніх п’яти років буде стратегічною помилкою і матиме дуже погані наслідки», - наголошує Роман Ващук.