Найбільший показник частоти захворюваності на COVID-19 у Володимирі та районі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Найбільший показник частоти захворюваності на COVID-19 у Володимирі та районі

Волинь за інцидентністю перебуває на 4 місці в загальнодержавному списку.

Фото pixabay.com.

Найбільший показник частоти захворюваності на COVID-19 у Володимирі та районі

Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко проаналізувала показники щодо коронавірусної інфекції в області

Найвищий середньообласний показник інцидентності (частоти захворюваності) зафіксовано у місті Володимирі-Волинському та районі: понад 140 осіб на 100 тисяч населення. Про це на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції повідомила головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.

За її словами, на другому місці за цим показником Камінь-Каширський район – 64,1 на 100 тисяч. В основному хворі – віряни однієї з релігійних громад сіл Черче та Підбороччя.

На третьому – Ковель: 48,36 на 100 тисяч населення. Відповідний показник у Луцьку – 18,39.

«Тенденції до зниження кількості хворих нема», – сказала Янко.

Загалом за останні 7 днів показник інцидентності в області становить 29,58 на 100 тисяч населення при нормі 12. Волинь за цією цифрою перебуває на 4 місці в загальнодержавному списку. «Тенденції до зниження кількості хворих нема», – сказала Янко.