«Динамо» здобуває вольову перемогу над «Зорею» і піднімається на друге місце (Відео)

Оце так!

Ілюстрація ua-football.com

Всі чотири голи було забито у другому таймі, який розпочався із запізненням через зливу в Запоріжжі

«Зоря» (Луганськ) – «Динамо» (Київ) – 1:3 (1:0 – Владлен Юрченко, 54 хв. (з пенальті); 1:1 – Віталій Буяльський, 70 хв.; 1:2 – Карлос де Пена, 75 хв.; 1:3 – Віктор Циганков, 90+4 хв.)

УПЛ, 26 тур. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». 13 червня 2020 року. Без глядачів. Головний суддя Микола Балакін.

До цього туру «Зоря» та «Динамо» підійшли з однаковою кількістю очок. Тож перемога кожної з команд гарантувала їй вихід на чисте друге місце.

Вже на останніх секундах доданих хвилин своє повернення у стрій красивим голом зі штрафного відзначив Віктор Циганков.

Перший тайм минув без голів. А ось початок другого відклали на пів години через складні погодні умови у Запоріжжі.

Коли злива вщухла, команди знову почали шукати щастя на добряче промоклому газоні. Рахунок відкрили підопічні Віктора Скрипника: пенальті реалізував Владлен Юрченко.

Але згодом Віталій Буяльський та Карлос де Пена з інтервалом у п'ять хвилин зрівнюють рахунок і виводять киян вперед.

Невдовзі «Зоря» ще й залишається у меншості.

Тож «Динамо» досить впевнено довело матч до перемоги, та ще й поставило ефектну крапку: вже на останніх секундах доданих хвилин своє повернення у стрій красивим голом зі штрафного відзначив Віктор Циганков.