За торгівлю наркотиками ковельчанин на 4 роки втрапив за ґрати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
За торгівлю  наркотиками ковельчанин на 4 роки втрапив за ґрати

Чоловік визнав свою провину.

Фото PxHere.

За торгівлю наркотиками ковельчанин на 4 роки втрапив за ґрати

Ковельський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Ковельської місцевої прокуратури та 39-річним волинянином, обвинуваченим у вчиненні наркозлочинів, та призначив йому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі

Упродовж січня-лютого 2020 року правоохоронці зафіксували два факти збуту чоловіком особливо небезпечної психотропної речовини PVP.

Чоловік визнав свою винуватість у незаконному придбанні й зберіганні без мети збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, а також незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечної психотропної речовини.

Цей же психотроп та понад 20 г канабісу було виявлено в оселі ковельчанина під час санкціонованого судом обшуку 19 лютого 2020 року.

 Чоловік визнав свою винуватість у незаконному придбанні й зберіганні без мети збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, а також незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечної психотропної речовини (кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 309 та ч. 2 ст. 307 КК України) й наступних чотири роки перебуватиме за ґратами.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.