Віталій Кварцяний розповів, як бив пляшки із пивом та віскі об голови футболістів-алконавтів «Волині» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Віталій Кварцяний розповів, як бив пляшки із пивом та віскі об голови футболістів-алконавтів «Волині»

Пияцтву - бій!

Фото doa.in.ua

Віталій Кварцяний розповів, як бив пляшки із пивом та віскі об голови футболістів-алконавтів «Волині»

Фахівець переконаний, що його підопічним боляче не було...

Колишній головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний розповів, як ударив одного з гравців своєї команди пляшкою по голові.

Фахівець дав інтерв'ю YouTube-каналу «Вацко Live», повідомляє УНІАН.

За словами Кварцяного, це сталося у 2011-му чи 2012-му році. «Волинь» грала з «Чорноморцем» в Одесі, а поєдинок завершився внічию - 0:0. Тренер був злий через погану гру підопічних.

«На зворотному шляху сіли в літак, летіли в Рівне. Так, тоді літали, інвестори підтримували. Чую шум у кінці літака, 42 людини тоді в ньому було. Я пішов до них, бачу - пляшка віскі, пиво. Кажу: що тут? Якщо б виграли, я б зробив вигляд, що не бачу. Але ви не виграли, грали жахливо. Ось це приберіть, щоб це нічого не було. Кажуть: все-все, добре.

Не стримався, взяв пляшку і вдарив.

Летіти недовго було, півтори-дві години. Знову шум-гам. Вже майже посадка. Підходжу знову, там вже людей вісім у них. Став посередині. Не хочу називати гравців. Не стримався, взяв пляшку і вдарив. Домовлялися ж, що ви робите? Ну, ось так було. Але потім все нормально, ми з ними спілкуємося, дружимо», - зазначив Кварцяний.

Тренер додав, що не схвалює такий підхід, але іноді без нього обійтися було важко:

«Іноді доводилося приймати непедагогічні методи. Бити футболістів - це ненормально, але я не так сильно вдарив, як здається. У тому стані, в якому тоді були, вони навіть не відчули».