Випускникам волинської богословської академії побажали жити в любові - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Випускникам волинської богословської академії побажали жити в любові

Урочистості провели у зв'язку з карантином на подвір'ї собору.

Фото pravoslaviavolyni.org.ua.

Випускникам волинської богословської академії побажали жити в любові

Свято в православному навчальному закладі розпочалося з літургії

У ВПБА відбувся випуск бакалаврів і магістрів богословського факультету та регентів церковних хорів – регентського. Про це інформує сайт Волинської єпархії ПЦУ.

Урочистості розпочалися з Божественної літургії у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Її очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Із ним служили архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, єпископ Херсонський і Каховський Борис, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, ректор академії протоієрей Володимир Вакін, інше духовенство. Після Служби Божої відправлено подячний молебень.

Владика Михаїл побажав випускникам завжди жити в любові й бути достойним звання випускника волинської духовної школи.

У зв’язку з карантином урочиста частина відбулася на подвір’ї ВПБА. Вона розпочалася зі вступного слова отця ректора, потому лунали вітання від архієреїв. У відповідь випускники висловили подяку професорсько-викладацькому складові й адміністрації закладу.

Владика Михаїл вручив випускникам дипломи та відзнаки із персональним номером. У слові керуючий єпархією побажав завжди жити в любові й бути достойним звання випускника волинської духовної школи.