Петро Порошенко в інтерв‘ю CNN: спроби зруйнувати стратегічне партнерство України і США - це російський сценарій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
 Петро Порошенко в інтерв‘ю CNN: спроби зруйнувати стратегічне партнерство України і США - це російський сценарій

Порошенко наголосив, що ніколи не відчував тиску чи намагання впливати з боку американських партнерів.

Фото Перший.

Петро Порошенко в інтерв‘ю CNN: спроби зруйнувати стратегічне партнерство України і США - це російський сценарій

Україна та українці відчувають і дуже цінують потужну двопартійну підтримку з боку Сполучених Штатів Америки, а будь-які спроби її похитнути грають на користь Кремля. Про це Петро Порошенко заявив в ексклюзивному інтерв‘ю одному з найвпливовіших політичних оглядачів США Фаріду Закарія на телеканалі CNN

«Хочу скористатися з цієї нагоди для того, щоб висловити слова вдячності Сполученим Штатами. За те, що я, будучи Президентом України, відчував ту надзвичайно важливу і потужну двопартійну підтримку Сполучених Штатів - як від демократів, так і від республіканців. Повірте - сьогодні Україна є однією з найбільш про-американських держав у світі. Ми дуже вдячні за надання нам таких значних обсягів підтримки для захисту нашого суверенітету проти російської агресії, нашої територіальної цілісності, нашої незалежності. І зараз Україна у війні. Російський сценарій спрямований на те, щоб зламати єдність між Україною та США. Це ані в інтересах України, ані, однозначно, не в інтерасах Сполучених Штатів», - зазначив Порошенко.

«Моя абсолютно чітка відповідь - Ні! Ніколи! Я можу сказати, що ані президент Обама чи віце-президент Байден, ані президент Трамп чи віце-президент Пенс ніколи не чинили жодного тиску на мене».

«Починаючи від мого першого візиту до Конгресу США. 18 вересня 2014 року я як представник багатомільйонного українського народу відчув ту потужну і надзвичайну підтримку Конгресу на засадах двопартійності. Я думаю, що тоді Україна об’єднувала Сполучені Штати. Українська боротьба об’єднувала і республіканців, і демократів у їх твердій підтримці свободи, демократії та верховенства права як засадничих цінностей демократичних суспільств. І я зовсім не виключаю, що це точно в інтересах Росії - запустити такий сценарій, ніби «Україна проти Трампа», чи «Україна проти Байдена», чи «Україна проти Обами». Повірте, Україна - за Україну. І Україна - за Сполучені Штати. І ось це не в інтересах Росії», - переконаний п‘ятий Президент.

Порошенко також наголосив, що ніколи не відчував тиску чи намагання впливати з боку американських партнерів.

«Моя абсолютно чітка відповідь - Ні! Ніколи! Я можу сказати, що ані президент Обама чи віце-президент Байден, ані президент Трамп чи віце-президент Пенс ніколи не чинили жодного тиску на мене», - зазначив Порошенко.