«Зоря» «взула» «Десну» й стала ближчою до «бронзи» (Відео)

Боротьба точилася не на жарт!

Фото ФК "Десна".

Та й до «срібного» «Динамо» рукою подати...

Напередодні луганська «Зоря» на виїзді здолала чернігівську «Десну» в рамках 27-го туру чемпіонату України з футболу.

Зустріч конкурентів у боротьбі за медалі завершилася з рахунком 1:2, інформує УНІАН.

«Зоря» відкрила рахунок у матчі вже на 6-й хвилині - Владислав Кочергін відзначився ударом з центру штрафної площі.

Після перерви подвоїв перевагу гостей Богдан Михайліченко, який завдав прицільного удару зі штрафного.

«Зоря» забила ще раз, але гол Артема Громова був скасований VAR.

У кінцівці зустрічі «Десна» один м'яч відіграла - Денис Фаворов реалізував пенальті, призначений за гру рукою.

Після цієї перемоги «Зоря» набрала 52 очки і займає третє місце в УПЛ. У «Десни» - 49 очок і четвертий рядок.

«Десна» - «Зоря» - 1:2

Голи: Фаворов, 90+7 (пенальті) - Кочергін, 6, Михайліченко, 55.

«Десна»: Паст, Фаворов, Імереков, Гітченко, Конопля, Картушов (Кузик, 85), Мостовий (Тотовицький, 46), Арвеладзе (Будківський, 69), Огіря, Калітвінцев (Тамм, 46), Філіппов (Хльобас, 78).

«Зоря»: Махарадзе (Василь, 78), Іванисеня (Луньов, 27), Тимчік, Вернидуб, Кочергін, Юрченко, Громов, Хомченовський, Кабаєв (Перовіч, 89), Чеберко, Михайліченко.

Попередження: Мостовий (10), Вернидуб (24), Чеберко (32), Імереков (43), Гітченко (53), Арвеладзе (66), Хльобас (86), Луньов (89), Тамм (90), Громов (90)

Видалення: Чеберко, 90+7.