Поліція виявила близько сотні кущів коноплі, замасковані на городі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Поліція виявила близько сотні кущів коноплі, замасковані на городі

Правоохоронці постійно обстежують території покинутих ферм та дачних господарств.

Фото Нацполіції.

Поліція виявила близько сотні кущів коноплі, замасковані на городі

Конопляну плантацію знайшли в селі Облоги Сумського району

В рамках оперативно-профілактичних заходів, метою яких є виявлення та знищення посівів нарковмісних рослин, місцеві поліцейські з'ясували особу селянина, який займався вирощуванням нарковмісної рослини. Про це інформує сумський сайт rama.com.ua.

Раніше судимий 60-річний чоловік на власній присадибній ділянці висіяв кілька десятків кущів коноплі. Знаючи про кримінальну відповідальність за подібне «аграрництво», він маскував рослини як міг, розсаджуючи їх поруч з виноградною лозою та в городині.

Чоловік маскував рослини як міг, розсаджуючи їх поруч з виноградною лозою та в городині.

«Незважаючи на всі намагання громадянина залишитися поза уваги правоохоронців, наші працівники виявили та вилучили у нього не тільки 63 рослини культивованих конопель, а й близько 1кг вже висушеної та подрібненої сировини, схожої на марихуану, — коментує ситуацію Вадим Теличко, начальник Сумського районного відділу поліції. – Наразі все вилучене направлене для проведення судової експертизи, метою якої є встановлення приналежності до наркотичних засобів. Згідно санкції ст. 310 КК України зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років».

Це вже третій подібний випадок від початку операції, виявлений дільничними та оперативниками Сумського райвідділу поліції. Правоохоронці постійно обстежують земельні та лісові ділянки різної форми власності, оглядають території покинутих ферм та дачних господарств, аби виявити насадження маку снодійного та конопель, які облаштовують наркозалежні особи».

Правоохоронці нагадують: громадяни, які мають намір добровільно повідомити про скоєння кримінального правопорушення у сфері незаконного обігу наркотичних речовин або такі, що самостійно звернулися до лікувального закладу і розпочали лікування від наркоманії, звільняються від кримінальної відповідальності.