Попри карантин, діти перед школою повинні пройти медогляд і пробу Руф’є – Степанов - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Попри карантин, діти перед школою повинні пройти медогляд і пробу Руф’є – Степанов

Улітку мусово знайти час на візит до лікаря.

Фото УНІАН.

Попри карантин, діти перед школою повинні пройти медогляд і пробу Руф’є – Степанов

Хоч формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації, медогляд потрібний

Незважаючи на карантинні обмеження, діти перед початком навчального року в школі повинні пройти медичний огляд, зокрема і пробу Руф’є для оцінки працездатності серця. Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав на брифінгу.

«Є проба Руф'є - це проба, яка визначає працездатність серця. Тобто, можливість тієї чи іншої дитини мати фізичне навантаження, займатися фізкультурою», – повідомив міністр.

«Є ще час, ми зняли певні обмеження щодо відвідування, у тому числі, лікарів, тому я думаю, що за цей час можливо пройти цю пробу, тим паче, що це стосується здоров’я дитини», - додав Степанов. 

Щодо проходження і підготовки взагалі до школи, то є підписані декларації або з сімейним лікарем або з педіатром. Є відповідна підготовка до школи і проходження лікарів, в тому числі і щодо проби Руф'є», - заявив він. «Є ще час, ми зняли певні обмеження щодо відвідування, у тому числі, лікарів, тому я думаю, що за цей час можливо пройти цю пробу, тим паче, що це стосується здоров’я дитини», - додав Степанов.

У Міносвіти заявили, що навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації в країні.