Луцьку «Волинь» посунули з другого на п'яте місце в турнірній таблиці

Тільки вперед!

Ілюстрація ФК "Волинь".

Водночас, перемігши сьогодні «Чорноморець», «хрестоносці» піднімуться на перше...

Тривала зимово-карантинно-коронавірусна перерва в Першій лізі українського футболу добігла свого кінця.

Так, напередодні було зіграно 5 матчів 20-го туру, які мали відбутися ще у березні.

Нагадаємо, що луцька «Волинь», маючи у своєму активі 38 очок, перебувала на другому місці, поступаючись лише «Руху» (39 очок).

Все може змінитися вже сьогодні увечері. «Волинь» в Одесі грає з «Чорноморцем» - і у випадку перемоги підніметься відразу на перше місце.

Після перемоги «Інгульця» над «Гірником-Спортом» з рахунком 2:1, та звитяги «Металіста 1925» над «Металургом» (2:0), а також нічиєї 1:1 «Оболоні-Броваря» з «Авангардом», відразу три колективи випередили «Волинь». У «Інгульця» тепер 40 очок, у «Руха» - лишилося 39 (клуб після перерви ще не грав), «Металіст 1925» та «Оболонь-Бровар» мають по 38, але випереджають підопічних Андрія Тлумака за додатковими показниками.

Початок зустрічі о 19.00. Тримаємо кулаки!