У двох мешканців Рівненщини правоохоронці вилучили бурштину на 1,4 мільйона гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
У двох мешканців Рівненщини правоохоронці вилучили бурштину на 1,4 мільйона гривень (Фото)

Знайшли 142 кілограми!

Фото pro.gov.ua.

У двох мешканців Рівненщини правоохоронці вилучили бурштину на 1,4 мільйона гривень (Фото)

Дорогі камінці знайшли під час обшуку

25 червня 2020 року за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області, на підставі ухвал слідчого судді у межах кримінального провадження за ч. 2  ст. 240-1 КК України, проведено обшуки у помешканнях двох жителів Рокитнівського району Рівненської області, в ході яких виявлено 142 кг бурштину-сирцю. Орієнтовна вартість знайденого на «чорному ринку» становить 1,4 млн гривень, повідомляється на сайті прокуратури Рівненської області.

 
 

 Каміння вилучене, вирішується питання про накладення на нього арешту.

 

 

 

 Каміння вилучене, вирішується питання про накладення на нього арешту. Тривають першочергові слідчі (розшукові) дії щодо встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення.

 

 Слідчі та процесуальні дії проведено спільно зі слідчими ГУ НП в області та за оперативного супроводу УСР в Рівненській області ДСР Національної поліції України.  Санкція ч. 2  ст. 240-1 КК України передбачає позбавлення волі на строк від 4 до 7 років з конфіскацією майна.