![У Луцьку вперше відбулися змагання клубу стрільби з лука «Луцькі Соколи»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/gy/annd2k-qa2fy2dfvw4madmx4ltjaicx6huqqgyg.jpg)
Беззаперечним лідером турніру виявилась команда «Орли».
У Луцьку вперше відбулися змагання клубу стрільби з лука «Луцькі Соколи»
Провели навчально-тренувальні збори
25 червня вперше на Навчально тренувальних зборах клубу стрільби з лука «Луцькі Соколи» відбулися змагання серед команд на дистанції 30 метрів. Про це інформують у фейсбуці представники клубу. Учасники отримали новий досвід та яскраві емоції від проведеного турніру.
Учасники отримали новий досвід та яскраві емоції від проведеного турніру.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/td/ncdsd7-0x0-959x718-ghdxjg4k2tf7i2auskyn7n3pjbxuytdg.jpg)
Беззаперечним лідером турніру виявилась команда «Орли» під командуванням @ivae58 . Друге місце посіли «Колібрі» під головуванням @__girl_gun_ . Третіми відстрілялися «Перепілки» @paulkovalsky. Попереду - ще багато цікавого!
За можливість проводити збори і тренуватися на відкритому повітрі спортсмени подякували Волинському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/2n/vz3kc3-0x0-956x715-ro2q32jtpmb22oowlulvy5gqhzj5y2n7.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)