Ватикан канонізує 15-річного підлітка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Ватикан канонізує 15-річного підлітка

Карло Акутіса стане покровителем інтернету.

Фото nv.ua.

Ватикан канонізує 15-річного підлітка

Католицька церква має намір канонізувати хлопця з Італії Карло Акутіса, який помер від лейкемії у віці 15 років у 2006 році. Його проголосять покровителем інтернету

За словами мами, хлопець був звичайним підлітком — любив футбол, відеоігри та програмування. Також він вірив в Бога і тому часто допомагав людям — розносив їжу бідним, роздавав нужденним кишенькові гроші, заступався за однокласників, інформує nv.ua.

Також, Акутісу приписують зцілення хлопчика з Бразилії, який помолився з ним і після цього вилікувався від «рідкісної хвороби» — це необхідне чудо, щоб Карло можна було канонізувати.

За життя Акутіс розробив перший онлайн-каталог євхаристійних чудес — це онлайн-виставка, яка показує чудеса, що відбулися в світі. У такий спосіб Акутіс хотів поділитися своєю вірою з іншими людьми, пише NBC News.

Також Акутісу приписують зцілення хлопчика з Бразилії, який помолився з ним і після цього вилікувався від «рідкісної хвороби» — це необхідне чудо, щоб Карло можна було канонізувати.

Карло беатифікують в жовтні. Це підтвердить, що хлопчик потрапив в рай і може клопотати за тих, хто молиться від його імені. Також це останній крок перед зарахуванням до лику святих.