Волинянина Тараса Романчука, який змінив громадянство і став виступати за збірну Польщі, всіляко ображали вболівальники з трибун - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
Волинянина Тараса Романчука, який змінив громадянство і став виступати за збірну Польщі, всіляко ображали вболівальники з трибун

Немає слів...

Фото jagiellonia.pl

Волинянина Тараса Романчука, який змінив громадянство і став виступати за збірну Польщі, всіляко ображали вболівальники з трибун

Це сталося після одного з матчів внутрішнього чемпіонату

Екс-український футболіст Тарас Романчук, який в 2018 році змінив громадянство на польське, піддався образам з трибун після матчу чемпіонату Польщі «Ягеллонія» - «Легія».

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Onet Sport, один з відвідувачів віп-ложі почав кричати футболісту «Ти не поляк. Вали в Україну».

Футболіст намагався підійти до трибун, щоб з'ясувати стосунки з кривдниками, але його зупинили. Замість цього він почув нову порцію образ на свою адресу.

Як повідомляє poranny.pl, Романчуку також кричали: «У що ти, чорт візьми, граєш? Який з тебе поляк?». Футболіст намагався підійти до трибун, щоб з'ясувати стосунки з кривдниками, але його зупинили. Замість цього він почув нову порцію образ на свою адресу.

Представник стадіону «Муніципальний», на якому проходив матч, Моніка Арцишевська, заявила, що люди, які ображали футболіста, вже пізнані.

«Керівництво компанії, яке запросило порушників на матч, запевнило, що будуть дуже серйозні наслідки. У зв'язку з цим немає необхідності застосовувати додаткові штрафи з нашої сторони по відношенню до компанії. Особам, яка вчинили це порушення, буде заборонено відвідувати VIP-ложу під час матчів та інших подій, що проходять на стадіоні».

Вона також підкреслила, що поліції вже відомо про інцидент, але кримінальне переслідування порушників порядку може наступити тільки на вимогу Романчука.

Всю свою кар'єру на професійному рівні Романчук проводить в Польщі. У минулому році він дебютував за польську збірну.

Зазначимо, що це вже не перший такого роду інцидент, пов'язаний з Романчуком. Як відомо, раніше він відмовився потиснути руку футболісту, який назвав його «бандерівцем».