«Рожище вивчай – безпечно відпочивай»: міський голова нагородив переможців онлайн-голосування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.50 € 34.15
«Рожище вивчай – безпечно відпочивай»: міський голова нагородив переможців онлайн-голосування

За участь у вело-квесті - тисяча гривень.

Фото: Рожищенська міська рада.

«Рожище вивчай – безпечно відпочивай»: міський голова нагородив переможців онлайн-голосування

1 липня, Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук зустрівся з представниками команди RCC (Rozhysche cycling community) Стасом Мордасовим та Іллею Данилюком

Нещодавно ця команда брала участь у вело-квесті «Рожище вивчай – безпечно відпочивай» та стала переможцем онлайн-голосування на приз Рожищенської міської ради.

 

 В’ячеслав Анатолійович привітав хлопців з перемогою та подякував за наполегливість й активну пропаганду велоспорту серед молоді Рожища. У подарунок переможці отримали сертифікат на одну тисячу гривень.

Міський голова, хотів дізнатися, де, на думку співрозмовників, краще розмістити майбутній скейт-парк та які елементи варто встановити.

Окрім святкової події, обговорили цього дня й різні питання розвитку молодіжного середовища в місті та потреби молоді. Зокрема, міський голова, хотів дізнатися, де, на думку співрозмовників, краще розмістити майбутній скейт-парк та які елементи варто встановити. Говорили й про екстремальне захоплення хлопців, а саме, даунхіл. В’ячеслав Анатолійович наголосив, що на першому місці завжди має бути безпека, а тому просив максимально звернути на це увагу.

На завершення зустрічі очільник Рожища закликав молодь до тіснішої співпраці з міською владою, наголосивши, що він завжди готовий підтримувати їх ініціативи, адже тільки спільними зусиллями можна зробити наше місто кращим, привабливішим та комфортнішим для життя.

Джерело: Рожищенська міська рада