
Із бухгалтерією не жартують.
Чи варто вести бухгалтерію підприємства самостійно
Існує безліч нюансів облікового процесу з якими важко впоратись без спеціаліста
Відкриваючи свою фірму або компанію потрібно задуматися, де замовити бухгалтерський аутсорсинг в Києві. Як місто великих можливостей, надає кілька варіантів для вирішення питання. Можна оформити бухгалтера в штат компанії або вести справи онлайн за допомогою сучасних технологій. Головне, щоб фахівець попався тямущий. А чи варто взагалі наймати на роботу бухгалтера?
Що буває за несвоєчасну подачу документів до податкової служби?
Існують організації, в які не дуже хочеться ходити, але в той же час потрібно, тому що «жарти» можуть скінчитися дуже погано. Податкова інспекція це одна з них. Свого часу легендарна людина Аль Капоне був посаджений у в'язницю на величезний термін саме за несплату податків.
Багато підприємців не хочуть реєструвати свій бізнес саме з причини роботи з податкової. На їхню думку, співпраця з податковою службою поставить хрест на розвитку їх бізнесу. Звичайно ж, це не так. Ця проблема вирішується наявністю в фірмі бухгалтера.
В основному невеликі фірми діють за принципом єдиного податку. Він в свою чергу поділяється на три групи:
- Дохід за рік не перевищує 1 000 000 грн.
- Дохід за рік не перевищує 5 000 000 грн.
Розділяється на два підвиди:
- Дохід не перевищує 7 000 000 грн з урахуванням ПДВ.
- Дохід не перевищує 7 000 000 грн без урахування ПДВ.
Звичайно, в цій структурі є і обмеження по співробітниках. Перша група - 0, друга до 10 і третя - обмежень не має.
Звичайно, кожна група має свої чіткі критерії. А вступити в систему спрощеного оподаткування можна тільки за умови дотримання всіх критеріїв.
Існує і певний вид діяльності, який заборонений для спрощеної системи оподаткування. Наприклад, це:
- Обмін валют.
- Азартні ігри.
- Лотереї.
- Виробництво і видобуток дорогоцінних металів.
- Продаж антикваріату та інших предметів мистецтва.
Цей список досить довгий і при реєстрації свого бізнесу радимо ознайомитися з ним більш буквально.
Якщо намагатися сильно не вникати в податкову систему, то єдиний державний податок - це певний відсоток з доходу. Є, звичайно, дохід, який не враховується:
- Пасивний дохід.
- Сума ПДВ.
- Сума фінансової допомоги.
- Страхові виплати та відшкодування.
- Кредити.
- Компенсації.
Сума єдиного податку для всіх груп звичайно відрізняється. Для першої це трохи більше 200 грн, для другої - приблизно 1000 грн, а для третьої - 3% від доходу і 5% від доходу з ПДВ. За несвоєчасну виплату будуть накладені штрафи та пеня.
Це не єдине що потрібно подавати в податкову службу. До того ж робота бухгалтера включає в себе ще багато нюансів. Для того, щоб не вникати в це самостійно і не відволікатися від важливіших справ і слід найняти бухгалтера з фірми Zrobleno бухгалтер. Це дозволить зосередитися на більш важливих справах.
